روندرویش مو

روندرویش مو

 

1-(3)-(2)

🌿نتیجه درمان مصرف کننده  ۲۸ سال بعد از ۲ ماه

 

 

 

photo_2018-12-08_11-05-57

🌿نتیجه درمان مصرف کننده   ۲۹ سال بعد از ۴ ماه

 

 

 

photo_2018-12-08_11-06-01

🌿نتیجه درمان مصرف کننده   ۴۱ سال بعد از ۵ ماه

 

 

 

photo_2018-12-08_11-06-04

 

🌿نتیجه درمان مصرف کننده   ۳۱ سال بعد از  ۴ ماه

 

 

photo_2018-12-08_11-06-08

 

🌿نتیجه درمان مصرف کننده   ۲۶ سال بعد از  ۲ماه

 

 

photo_2018-12-08_11-06-12

 

🌿نتیجه درمان مصرف کننده   ۳۹ سال بعد از ۲ ماه

 

 

photo_2018-12-08_11-06-15

 

🌿نتیجه درمان مصرف کننده   ۳۴ سال بعد از ۵ ماه

 

photo_2018-12-08_11-06-18

 

🌿نتیجه درمان مصرف کننده   ۲۴ سال بعد از  ۴ ماه

 

 

photo_2018-12-08_11-06-21

🌿نتیجه درمان مصرف کننده   ۳۳ سال بعد از ۲ ماه

 

photo_2018-12-08_11-06-24

🌿نتیجه درمان مصرف کننده  ۳۳ سال بعد از  ۳ ماه

 

 

photo_2018-12-08_11-06-27

 

🌿نتیجه درمان مصرف کننده  ۲۶سال بعد از  ۲ماه

 

photo_2018-12-08_11-06-30

 

🌿نتیجه درمان مصرف کننده ۴۱ سال بعد از  ۵۲ روز

 

photo_2018-12-08_11-06-33

روندرویش مو

🌿نتیجه درمان مصرف کننده ۴۱ سال بعد از  ۵۲ روز

🌱محلول رویش موی لاروینا

🔹محلول رویش موی لاروینا به عنوان بهترین و موثرترین محلول رویش مو در جهان می باشد و به عنوان معجزه قرن شناخته شده است.

 

 

🔹این محلول حاصل سال ها تحقیق و آزمایش تیمی از پزشکان مجرب دارو ساز و متخصصین پوست و مو می باشد که بر روی بیمارن بسیاری تست شده و نتایج شگفت انگیزی به همراه داشته است.

 

 

 

 

سوالاتي درباره پک رويش مو لاروینا⁉️

✔️پک لاروینا برای درمان ریزش مو در چه سنی قابل استفاده است؟

🔍پاسخ:🔻

✍️استفاده از این محلول برای افراد بالای هجده سال و کمتر از هفتاد و پنج سال توصیه می شود ومی تواند اثر بخش باشد

✔️این محصول در چه مواردی استفاده می شود?
🔍پاسخ:🔻

این محصول برای رویش مجدد موی سر ، جلوگیری از ریزش مو و درمان قطعی آن و افزایش رشد سریع مو می باشد

 

رات استفاده از محلول لاناریا:

✅جلوگیری از انواع ریزش مو

✅جلوگیری از ریزش مجدد مو

✅افزایش گردش خون مویرگی در پوست سر

✅کمک به رویش موهای مجدد

✅تقویت و استحکام بخشی به پیاز مو

هر کدام از محصولات پک لاروینا دارای خاصیت ها و ویژگی های منحصر به فردی برای مو هستند که می توانند اثرات بسیار بالایی را بر روی مو داشته باشند. با استفاده از این پک رویش مو ترکیب شده خواص تمام این تونیک های موی موجود در بازار را به صورت میکس شده در اختیار شما قرار می دهیم تا بدین صورت با یک محصول از اثرات تمامی این تونیک ها بهره مند شوید.

📘اثرات و عملکرد
– رشد مجدد مو‌ها
– رشد طولي موها
– افزایش ضخامت مو‌ها
– بسيار موثر براي رشد مجدد موهاي ضعيف و نازك. حتي براي دوستاني كه مو كاشته‌اند.

 

ترکیبات گیاهی استفاده شده در این پک جزو یکی از ترکیبات اصلی برندهای معروف تولید کننده محلولهای رشد مو در ایران میباشد.
این گیاهان سرشار از مواد معدنی هستند که میتوانند به تنهایی غذای کامل مو باشند و با تحریک رگهای خونی و و اکسیژن رسانی به فولیکولهای مو نقش بهسازیی در رشد مو در زمانی کوتاه خصوصا برای ابرو و مژه ایفا کند.
گیاهان استفاده شده در این روغن حاوی کوئرستین است که یک فلاونوئید است که یک ماده مغذی در طب پوست و مو بشمار میآید

 

در ادامه به عواملی که منجر به ریزش مو میشود نیز اشاره میکنیم.

 

روندرویش مو

 

 

 ریزش زیاد مو باعث هراس و نگرانی است. اما خوشبختانه درمان های مختلفی هم برای آن وجود دارند. همه انسان ها موهایشان می ریزد، هنگامی که حمام هستید، موها را خشک یا شانه می کنید ممکن است چندین تار بریزد و این کاملا نرمال و عادی است.
به طور متوسط، ما حدود ۵۰ تا یکصد تار موی خود را در طول روز از دست می دهیم. این اندازه نرمال ریزش موها است. دلیل آن هم از بین رفتن موهای مرده و جایگزینی موهای جدید است. اما اگر موهای شما بیش از این تعداد است، دچار ریزش غیرطبیعی هستید و باید آن را درمان کنید.
۱٫ بیماری تلوگن افلویوم (Telogen effluvium)Telogen effluvium، بیماری پوسته سر است که پس از بارداری، جراحی های مهم، کاهش وزن شدید یا استرس زیاد به وجود می آید. در اثر این پدیده شما هر روز دسته دسته موهای خود را به ویژه هنگام شامپو کردن، حالت دادن یا شانه زدن آنها از دست خواهید داد. این مساله می تواند عوارض جانبی برخی از داروها همچون داروهای ضدافسردگی، ضد اضطراب و کاهش دهنده التهاب نیز باشد. در طول این بیماری، موها پیش از اینکه از پوسته سر بیرون بیایند بسیار سریعتر از حالت نرمال، از فاز رویش به فاز استراحت می رسند.

نشانه ها: خانم ها به طور طبیعی ۶ هفته تا ۳ ماه پس از اتفاق های استرس زا دچار ریزش موی شدید می شوند. در بیشترین حد این بیماری ممکن است مشت مشت موهای خود را از دست بدهید.

روش های درمان: در برخی موارد، همچون بارداری یا جراحی های مهم، باید صبر کنید تا این دوره ریزش تمام شود. اما اگر در نتیجه مصرف داروها ریزش موی شدید دارید، با پزشک صحبت کنید تا دوز آن را کاهش دهد. اگر در نتیجه استرس دچار این مشکل شده اید نیز بهترین راه کم کردن اضطراب و هیجان های منفی است.

روندرویش مو


۲٫ ریزش موی ارثی

ریزش موهای ارثی یکی از دلایل رایج ریزش موی سر است. این مشکلی است که ممکن است فرد، ژن آن را از پدر یا مادر خود دریافت کند.

نشانه ها: نشانه های ریزش موی ارثی از اوایل ۲۰ سالگی آغاز می شود. اگر هر دو  پدر و مادر این مشکل را داشته باشند، فرزند هم دچار آن خواهد شد. ریزش موها در برخی از افراد پراکنده است یعنی بخش های مختلفی از سر دچار ریزش مو می شود. برخی هم فقط بخش مشخصی ار سرشان می ریزد.

روش های درمان: با کمک ماینوکسیدیل می توانید تا حدی جلوی ریزش موها را بگیرید. برای این منظور باید روزی دومرتبه از این محلول استفاده کنید. داروهایی نیز برای جلوگیری از ریزش موها برای مردان و زنان وجود دارد. البته خانم ها باید مراقب عوارض جانبی این داروها باشید. مصرف ماینوکسیدیل برای زنان باردار یا شیرده ممنوع است. برای مردان نیز از داروهای خوراکی و فاینستراید استفاده می شود.

روندرویش مو


۳٫ کم کاری غده تیروئید

میلیون ها نفر که بیشتر آنها را زنان تشکیل می دهند از بیماری های تیروئید رنج می برند. هنگامی که بدن شما خیلی کم هورمون تیروئید را ترشح کند، گفته می شود که دچار کم کاری غده تیروئید هستید. تیروئید هورمونی است که مسوول متابولیسم بدن، ضربان قلب و حالت های روحی انسان است. اگر بدن تیروئید زیادی تولید کند، پرکاری غده تیروئید دارید. هورمون تیروئید مسوول همه چیز در بدن از مصرف اکسیژن بدن گرفته تا رشد مو، پوست و ناخن ها است. وقتی این هورمون به اندازه کافی و درست در بدن ترشح نشود شما شاهد تغییراتی در بدن خود خواهید بود.

نشانه ها: کم کاری غده تیروئید باعث افزایش وزن، خستگی، یبوست، افسردگی و اخلال در تمرکز می شود. مو، ناخن و پوست نیز مواردی هستند که در نتیجه این بیماری آسیب می بینند. این مساله بیشتر در خانم های بالای ۵۰ سال بسیار رایج است.

پر کاری غده تیروئید نیز باعث کاهش وزن، تپش قلب نامنظم، عصبی بودن، پرخاشگری، اسهال، پوست مرطوب، ضعف عضلانی و تغییر حالت چشم می شود. در نتیجه این بیماری چون متابولیسم بدن زیاد می شود، ممکن است موهای خود را نیز از دست بدهید.

روش های درمان: برای بیماری های تیروئید باید به پزشک مراجعه کنید تا داروهای مناسب با دوز کافی را برای شما تجویز کند.


۴٫ لوپوس (زخم پوستی)

لوپوس نوعی بیماری مزمن خود ایمن است که خود سیستم ایمنی بدن به بافت های سالم آسیب می رساند. حدود ۱٫۵ میلیون نفر از مردم دنیا به این بیماری دچار هستند و بیشتر آنها را زنان تشکیل می دهند که در طول سال های باروری تحت تاثیر این بیماری قرار دارند.

روندرویش مو

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *