طرز تهیه محلول جادویی برای جلوگیری از ریزش مو

طرز تهیه محلول جادویی برای جلوگیری از ریزش مو

 

ریزش مو به دلایل مختلف اتفاق می افتد. اگر تا کنون روش های مختلفی را برای ریزش مو استفاده کرده اید ولی جواب نگرفته اید نگران نباشید. دراین مقاله طرز تهیه محلول جادویی برای ریزش مو در خانه را می خوانید.

 ریزش مو به دلایل مختلف اتفاق می افتد و افراد برای درمان آنها هزینه های بسیاری می کنند ولی ممکن است درمان ریزش مو مقطعی باشد و هزینه های شما به هدر برود. اگر تا کنون روش های مختلفی را برای ریزش مو استفاده کرده اید ولی جواب نگرفته اید نگران نباشید. دراین مقالهطرز تهیه محلول جادویی برای ریزش مو در خانه را می خوانید. با یاد گرفتن طرز تهیه محلول جادویی برای ریزش مو دیگر این مشکل را نخواهید داشت و از داشتن موهای پرپشت لذت خواهید برد.

طرز تهیه محلول جادویی برای جلوگیری از ریزش مو

محلول آب پیاز

آب پیاز، پوست را تحریک می کند تا موهای جدید تولید کند و برای این کار، گردش خون را در نواحی رویش مو، افزایش می دهد و با خاصیت ضد عفونی که دارد، پوست سر را تمیز می کند.

برای تهیه محلول جادویی برای ریزش مو یک عدد پیاز بزرگ را با استفاده از دستگاه‌ خرد کن، خرد کنید؛ و سپس با استفاده از صافی، آب آن را جدا کنید. این محلول جادویی را به تمام پوست سرتان بمالید و بگذارید یک ساعت به همان حالت بماند.

طرز تهیه محلول جادویی برای جلوگیری از ریزش مو

 آب سیر و پیاز برای تحریک رشد مو:

نصف یک پیاز قرمز متوسط را خرد کرده و با چهار حبه سیر مخلوط کنید، سپس آنها را با دو لیوان آب + دو قاشق غذاخوری دارچین به‌مدت ۱۵ دقیقه بجوشانید. بعد از ۱۵ دقیقه آنها را از روی حرارت‌ بردارید و به‌مدت چهار روز به همان صورت در جایی بگذارید بماند. بعد از چهار روز محلول را صاف کرده و داخل شامپو بریزید و هر بار سر خود را با آن شست‌وشو دهید.

 

 ماسک شیر و جو ضد ریزش مو

یک قاشق غذاخوری آرد جو + یک قاشق غذاخوری روغن بادام+ یک قاشق غذاخوری شیر را مخلوط کنید و خمیر حاصل را روی سر بمالید. بعد از دو دقیقه با آب و شامپو بشویید.

طرز تهیه محلول جادویی برای جلوگیری از ریزش مو

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لاروینا