کاشت مو یا استفاده از محلول رویش مو

کاشت مو یا استفاده از محلول رویش مو

077ab55046ce80eaf9a3ddea999597ca_XL

 

 

کاشت مو یا استفاده از محلول رویش مو

تصمیم کاشت مو، یک تصمیم مهم و کلیدی است.پیش از کاشت یا ترمیم مو، لازم است که فرد خود را اماده کند، چرا که کاشت مو بسیار حساس بوده و اگر به درستی صورت نگیرد و با روش های سنتی و غیر تخصصی انجام شود می تواند موجب ریزش مو بطور مجدد شده و علاوه بر آن تاثیر بدی در روحیه آن فرد بگذارد.

ممکن است در تبلیغات یک موسسه و یا کلینیک کاشت مو ببینید نوشته شده که موهای شما همانند و یا حتی پرپشت تر از دوران جوانی و نوجوانی قبل از ریزش خواهد شد که این البته درست نیست و صرفا تبلیغاتی است برای جذب مشتری.

در مواردی فرد پس از کاشت مو در سایر نواحی که کاشت انجام نشده بعد از مدتی دچار ریزش مو میشود.و فقط در نواحی کاشت شده موها باقی میماند و باز کف سر مشخص بوده و خالی دیده میشود.

در صورت اقدام به کاشت و یا تصمیم برای کاشت مو توصیه ی ما به شما این است که:

در صورتی که کاشت انجام داده اید از محصول ما برای حفظ وجلوگیری از ریزش سایر نواحی کاشت نشده استفاده کنید.

و در صورتی که اقدام به کاشت نکرده اید ابتدا از پک استفاده کرده و مانع از ریرش مو ها شوید  و پس از پایان دوره چنانچه برخی نواحی مانند شقیقه ها که محل تجمع تستسترون میباشد در دوره استفاده کاملا پر نشد اقدام به کاشت نمایید.

در صورتی که کاشت انجام داده و برخی قسمتها پر پشت نشده برای رویش مو در این نواحی از پک استفاده نمایید.

در هر صورت باید در مورد کاشت مو و نتیجه آن واقع بین بود، امکان بازگشت ۱۰۰% موهای ریخته شده و پرپشتی سابق و دوران نوجوانی وجود ندارد.

هزینه ها در کاشت مو بالا بوده و با توجه به جوابدهی گاها بعد از کاشت باز هم خالی بودن موها و مشخص بودن کف سر باعث نارضایتی بیمار میشود.

کاشت مو یا استفاده از محلول رویش مو

علاوه بر استفاده از پک رویش مو لاروینا چه چیز هایی در پیشگیری از ریزش مو موثر است⁉

 

با ماساژ دادن منظم  روی پوست سر باعث گردش خون در سرتاسر پوست سر شده که نتیجه ی این کار باعث جلوگیری از ریزش مو می شود به این دلیل که سطح PH فولیکول های مو را تعادل می بخشد.

 

جالب است بدانید که ماساژ کف سر، با وارد کردن فشار، پوست سر را گرم کرده و باعث افزایش جریان خون در این ناحیه می‌شود.

 

این حرکات شامل ماساژ کلی و تحریکِ کف سر و تمرکز بر روی یک نقطه خاص می‌شود. انجام روزانه ماساژ کف سر، می‌تواند به حفظ سلامتی سر و رویش مجدد موها کمک کند.

 

کاشت مو یا استفاده از محلول رویش مو

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *